Vánoční online půjčky

drobné půjčky do výplaty starobního důchodu

Chci si půjčit

Naposledy požádal: FrantišekPraha
PanFrantišek dnes o 11:53 požádal o 4000 Kč.

Musím mít potvrzení o zaměstnání?

Pro získání online půjčky nemusíte předkládat potvrzení o zaměstnání. Výhodou online půjčky je, že ji mohou získat i studenti, důchodci nebo maminky na mateřské dovolené.

Mohu získat půjčku, i když mám záznam v úvěrovém registru?

Záznam v úvěrovém registru může vzniknout i tehdy, pokud jste se o pár dní zpozdili s platbou nebo zapomněli na zaplacení některých účtů. Proto je každá žádost posuzována individuálně a šanci na získání půjčky mají i klienti se záznamem v registru.

Musím mít ručitele?

Každá žádost je posuzována individuálně. V některých případech k získání online půjčky nepotřebujete ručitele a ani založení nemovitosti.

K čemuž se zavazuji vyplněním online formuláře?

Vyplněním online formuláře se k ničemu nezavazujete. Díky zadaným údajům se s Vámi bude moci spojit obchodní zástupce poskytovatele, aby Vám vysvětlil celý proces a podmínky. Odpoví Vám na všechny otázky, které Vás zajímají.

"Půjčku jsem získal online z pohodlí domova. Nemusel jsem nikam chodit. Obchodní zástupce mi všechno vysvětlil a brzy jsem měl peníze na účtu."

Hana, Břeclav
1

Vyplňte nezávazný formulář

Formulář Vás k ničemu nezavazuje. Díky němu zadáte detaily všechny parametry požadované půjčky.

2

Budete kontaktováni poskytovatelem

Obchodní zástupce poskytovatele Vám pomůže s detaily a odpoví na případné otázky.

3

Hotovo, dostanete info o výsledku

Poskytovatel Vás bude informovat o výsledku schvalování.

Dnes požádalo již 99 klientů
Neváhejte a vyzkoušejte to i vy!

Z pohodlí domova

Při žádosti o půjčku se nemusíte přizpůsobovat žádným otevíracím hodinám.

Půjčka na míru

Nastavte si výšku půjčky podle svých potřeb.

Rychlé vyřízení

Vyplnění žádosti trvá jen několik minut. Vaši žádost okamžitě zpracuje automatizovaný systém.

Jednoduché vybavení

Požádejte o půjčku jednoduše vyplněním přehledného formuláře.

Valorizace důchodů 2020 - kalkulačka

Letos mi bylo v srpnu 60let,od roku 2005 mám přiznaný ČID I.stupně,podle OSSZ mám odpracováno 43let:Do odchodu starobního důchodu mi zbývají ještě 2roky a 7měsíců.Zajímalo by mne, proč musím jezdit každých 14dní na Úřad práce,kde mi nikdy žádnou prác

Nárok na vdovský důchod není automaticky -

Jestli muž či žena ovdoví,měli by mít nárok na polovinu manžel(ova-čina) důchodu samozřejmě i bez potupných žádostí až do své smrti.Zůstávají sami a musí platit za nájmy apod.stále stejně.Jak se říká,že není rozdíl mezi Kanadským a Českým důchodcem-o

V předčasné penzi je stále víc lidí. Kdy a jak o tento ...

Čím dříve tedy odejdete do předčasného starobního důchodu, o to větší bude krácení výše důchodu. Například odejdete-li do důchodu 180 dnů před dosažením důchodového věku, bude srážka činit 1,8 procenta z výpočtového základu (za dva 90 denní úseky).

Předčasný důchod - kdy a za jakých podmínek?

Pokud jste dosáhli věku 60 let, máte za určitých okolností nárok na odchod do předčasného důchodu. Podívejme se zblízka na tuto problematiku a co vlastnězákon umožňuje. Podmínky odchodu do důchodu v roce 2018. Do předčasného důchodu nemůže odejít kaž

Který rok je pro výpočet důchodu nejdůležitější ...

Slyšel jsem, že důchod se počítá až z výplaty (z vyměřovacího základu) za posledních 10 let před odchodem do důchodu? Tzn. půjdu-li do důchodu v 65 letech, stačí do 55 do důchodového systému platit jen povinné minimum 1660 Kč (tzv. dobrovolné pojiště

Půjčky od Lišky - Nabídka: Nebankovní půjčky - Půjčky a ...

4)Stav vašich financí můžete sledovat ONLINE. PŮJČKA OD 30.000 DO 150.000 Kč Zaměstnanecký úvěr je určen občanům se stálým příjmem například ze zaměstnání (po zkušební době), z výsluhové renty, starobního nebo invalidního důchodu.

Výpočet čisté mzdy 2019: mzdová kalkulačka |

Výpočet důchodu v Česku je výhodný zejména pro lidi s podprůměrnými příjmy. V praxi tak mají někteří žadatelé o důchod následný starobní důchod vyšší než dosahovanou mzdu před odchodem do penze. Podívejme se na praktické výpočty v roce 2020.

Chcete v roce 2018 do předčasného důchodu? Víte kolik ...

Pokud odejdete dořádného starobního důchodu, budete mít více peněz, než kdybyste odešli na odpočinek předčasně. Starobní důchod má dvě složky: základní výměru a procentní výměru. Základní výměra je pro všechny druhy důchodu stejná a v roce 2018 činí

Práce ve starobním důchodu je bez omezení. Nově se slevou ...

V jednom ze starších článků jsem se věnoval tématice nároku na odchod do starobního důchodu.Zdaleka ne všichni lidé v důchodovém věku ale chtějí přestat pracovat. Ať už je k další práci motivuje nízká penze nebo jen chuť si prodloužit aktivní pracovn

Vdovský důchod v příkladech: Jak se počítá a kdy ho ...

Muž stejného data narození ale do řádného starobního důchodu odchází 15. ledna 2023. Po odečtení čtyř let se dostaneme na 15. leden 2019, což je ještě ve dvouleté „ochranné“ lhůtě od konce pobírání původního vdovského důchodu na rok.